| ionutz_5790 a întrebat:

Salut.am facut ieri un abonament de 10 euro la cosmote. oferta este ca am nelimitat minute si sms in retea in primele 6 luni.intrebarea este daca din prima zi a abonamentului imi baga direct minute nelimitate, ca sa stiu cat sa vorbesc si sa nu bag la cost.plzz cre ma ajuta? dau fundita...

Răspuns Câştigător
| bubulina_2940 a răspuns:

In primele zile baga doar o parte din ele... abia dupa prima facturare le primesti pe toate...

1 răspuns:
| Kylexy a răspuns:

Pai ai minute nelimitate in cosmote din prima clipa cand ai activat numarul de tel.
acum ai nelimitat in retea timp de 6 luni