| Maxxxi a întrebat:

Salut TPU, am cartela de la Digi la abonament și de obicei verific zilnic cat internet am consumat.Nu vorbesc pe apel pe minute aproape deloc, rar și atunci maxim 2 min, doar in tara.Totusi nu știu de ce a crescut costul de la 0.00 euro la 0.03 euro de plata și nu știu de unde..Nu am activat nimic la extraoptiuni.Stiu că nu e o suma mare dar sunt curios de ce sunt taxat.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sau scumpit toate, lumina telefon mincare intretinere si se vor mai scumpii datortită sau din cauza pandemiei.