| gabi1995ionutz a întrebat:

Am cumparat ieri un Samsung galaxy S3 si mai am 10% din baterie si nu stiu daca trebuie sa il descarc de tot si apoi sa il tin 6-8 ore la incarcat stins sau sa il incarc acum.Multumesc celui care ma ajuta

4 răspunsuri:
| Mimzy a răspuns:

Pai atunci cand iti iei telefon nou, trebuie sa il tii inchis ceva timp si apoi sa il redeschizi dupa oreee(la mine au fost 12). Trebuie sa te uiti in manualul de utilizare a telefonului sau cauta pe internet instructiuni ce se aplica la S3 ^_^

| erichlemny a răspuns:

Pai cand ai maxim 15% incarca-l

| Arome a răspuns:

In general asa se face cand iti iei un telefon nou, dar poti sa te uiti in manualul telefonului, deoarece eu cand mi-am luat telefon nou scria in carticica lui despre acest lucru