| snoopdoggftwiz a întrebat:

Am cuparat in urma cu 2 saptamani o tableta Evolio Evotab mondo HD de pe eMAG cu 250 de lei, iar acum nu mai merge sunetul. Trebuie s-o duc in garantie? Stiti cum sa rezolv aceasta problema? Aveti vreo idee din ce cauza nu mai funtioneaza sunetul? Funda happy

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Sper ca nu e pe silentios.
SI daca nu e, nu, nu poti tu sa ii faci nimic. Garantie scrie pe ea. Asa se intampla ca toata ziua alergati dupa tablete de 2 bani.

| AdrianBoss17WOLF a răspuns:

Incearca la setari sau daca nu reseteazo daca nici asa nu merge o duci la garantie.

| xIndifferent a răspuns:

Incearca pe la setari poate ai dat din greseala la sunet si l-ai dat incet, sau de la butoanele din parti. Daca nu functioneaza duo mai repede cu garantia, cat nu expira. Bafta!