| gamoholic a întrebat:

Am dat update la android si a inceput sa instaleze.S-a blocat la 86 si l-am inchis,dar a inceput din nou sa instaleze. Dupa ce s-a instalat, telefonul se deschide, apare logo-ul Samsung si nimic mai mult.Ce fac?

9 răspunsuri:
| 0x11111051 a răspuns:

Se asteapta pina la jumatate de ora! Prima incarcare cu o noua versiune dureaza cel mai mult!

| AlexElektro1987 a răspuns:

Ca sa iti explic mai pe scurt, l-ai stricat, nu mai ai ce sa faci cu el. Incearca sa intri in recovery mode, daca nu sti cum se intra lasa un raspuns la comentariul meu.

| gamoholic explică (pentru AlexElektro1987):

Stiu sa intru, dar ce fac cand intru?

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru gamoholic):

Si ce iti apare cand intri, iti arata o imagine sau iti scrie mai multe chestii?

| gamoholic explică (pentru AlexElektro1987):

Arata imaginea cu Samsung si modelul, apoi sigla Samsung si face asa intr-una

| AlexElektro1987 a răspuns (pentru gamoholic):

Pai daca iti face asa inseamna ca tu nu intri in recovery mode.

| gamoholic explică (pentru AlexElektro1987):

Si cum intru? cu combinatia de butoane?

| GrigoRee94 a răspuns:

Ce model de telefon e?