| Legend123 a întrebat:

am de ceva timp un iphone 4s de 8gb. cand l-am cumparat avea 6 gb liberi si mi-am instalat cateva jocuri iar cand le-am sters mai aveam doar 4 gb liberi numai am niciun joc nicio aplicatie in telefon si am doar 4 gb liberi nu 6 stiti oare de ce? cine ma ajuta FUNDA

3 răspunsuri:
| deeamaria a răspuns:

Pei doar atatia gb poti sa ai

| Yssy12 a răspuns:

Poate ai inca fisierele de la jocuri care ocupa spatiu. Descarca Ccleaner si vei rezolva.

| SweetGirl1303 a răspuns:

Scoate cartela si cardul si da-i o resetare, o sa-ti mearga apoi si vei avea si 6 GB, Funda? happy