| jan33tt a întrebat:

Hei.am un iphone 2g.si de cateva luni nu mi mai merge nici o aplicatie in afara celor care sunt in telefon de cand l am primit.de ce oare? cand deschid un joc sau ceva, imi revine la meniu... ce pot face?

4 răspunsuri:
| dani0822 a răspuns:

Poate c e de la soft, d la service si intreaba, nu te costa nimic

| sincron44 a răspuns:

1. 2G-ul este destul de vechi
2. Trebuie facut update( iar daca are soft-ul piratat trebuie update piratat)
3. Pt 2G se gasesc mai greu jocuri, doar e primul iPhone.si deja au fost scoase inca 4 modele foarte avansate fata de 2G

| kristtig a răspuns (pentru sincron44):

Salut ...am j eu Iphone 3gs j acelasi lucru mi s.a intamplat j mie...nu stiu csf thinking p.s n,.am telu d mult timp mersi anticipat

| kristtig a răspuns:

Salut ...am j eu Iphone 3gs j acelasi lucru mi s.a intamplat j mie...nu stiu csf thinking p.s. n,.am telu d mult timp mersi anticipat