| Cataleya1 a întrebat:

am facut acum o luna un abonament la Orange, cu telefon si 24 de luni contract. dupa o saptamana am fost la Vodafone si am facut si acolo abonament tot cu telefon si 24 de luni contract.

cum ar trebui sa procedez sa inchei ambele abonemente ( Orange si Vodafone )?

Răspuns Câştigător
| konage a răspuns:

Mergi acolo si spune-le ca vrei sa inchei mai devreme desigur va trebusi sa platesti o taxa pentru ca inchei mai devreme sau pur si simplu astepti sa treaca cei 2 ani