| Detrix a întrebat:

am facut zilele trecute o boacana mare, am incercat sa imi fac update la LG optimus 4x hd si inca nu era oficial, si mi s-a blocat, l-am trimis la Bucuresti pentru resoftware, si intrebarea mea este, dupa resoftware primesc si update`ul Jelly bean( acum fiind oficial), dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai probabil îți vor invalida garanția sau te pune să plătești service-ul dacă își dau seama de prostia făcut, altfel va veni cu ultimul software disponibil oficial pentru Ro/UK

2 răspunsuri:
| brotherbod a răspuns:

Nu decat til face cum era inainte nici o diferenta asta e tot. asta mi s-a intamplat si mie pe Orange pasadena mi-a bagat 2.3 din cauza ca nu suporta mai mult (mergea mai mare dar avea lag mare) sper ca te-am ajutat.

| alexandrusp a răspuns:

Il vei primi cu softul original.