| becky51 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru...credeti ca acest telefon e bun? Adica...are pretul asta pentru ca e slab sau procesorul nu e bun sau orice altceva, sau doar pentru ca e second hand? Sunt cam confuza!
Multumesc anticipat!
P.S.:am sa las aici link-ul http://www.okazii.ro/......a135192487

Răspuns Câştigător
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Pretul este destul de bun pentru un iPhone 3GS S-H, dar iti recomand sa vizitezi si forumuri locale de specialitate, unde sunt sigur ca gasesti acelasi model in aceeasi stare la un pret mai mic si fara costuri de curierat.Okazii.ro percepe un comision destul de piperat de la vanzatori care reflecteaza automat in preturile produselor.
Pentru alte nelamuriri si probleme, ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.Decodari de retea orice model la cele mai mici preturi de pe internet.
O zi buna!

3 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna.

Este un pret maricel totusi, vorbim totusi de un 3GS, model 2009.Parerea mea e sa te reorientezi spre alte modele, nu 3GS.

| ledtronics a răspuns:

Sunt 2 cauze pentru acest pret de numai 399.00 lei:
1! Produsul e SECOND-HAND!
2! Bateria lui a fost inlocuita in urma cu 3 saptamani! Deci, nu pune mana pe el!