| Cristi112 a întrebat:

am Nokia asa 311 si cand vreau sa ma conectez la internet prin wi-fi mi se incarca pana la jumatate...si se opreste...telefonul este nou.ce setari trebuie sa ii fac?

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Se opreste wi-fi ul sau telefonul? Incearca sa actualizezi soft-ul la ultima versiune.

| Cristi112 explică (pentru Intruder19):

Deci activez wi-fi`ul, ma conectez la router (Huawei hg665b) se incarca pana la jumatate si se opreste... telefonul este nou si nu am facut nici o setare pe el nimic,