| Laur77 a întrebat:

am o intrebare, am un s8 + si de ieri am o problema cu mufa de incarcare din interiorul telefonului. Cand l-am bagat la încărcat a încărcat putin si dupa nu mai mergea, si cand il pun merge ce merge si dupa nu mai merge, tin sa precizez ca cu cateva zile inainte mi-a apărut o notificare ca mufa încărcătorului este uda si l-am uscat cu feonul, o fi din cauza asta? Cine s-a confruntat cu asa ceva va rog răspundeți-mi, dau funda.

1 răspuns:
| DenisIonut01 a răspuns:

Eu ma confrunt des cu situatia asta pe un s8, cred ca e o problema de fabricatie dupa un timp de uz, iti recomand sa il trimiti in garantie, cred ca voi face la fel curand.