| Yupiboy a întrebat:

am o intrebare am un telefon note 3 neo iar acesta mia picat si sa spart in partea stanga sus dar este foarte mica crapatura o liniuta.
Se va mari crapatura? Pentru ca asa spartura aceasta nu ma deranjaza debea se observa?

2 răspunsuri:
| dragosbogdan001 a răspuns:

Pai ar fi recomandat sa il duci sa ti-o schimbe daca s-a spart sticla, dar nu se va extinde daca nu joci fotbal cu el. laughing

| Edy_Mihai_Eduard_1980 a răspuns:

Cum naiba sa crezi ca se mareste crapatura? Va luati telefoane mai destepte ca voi.