| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare despre cum as putea folosi internetul pe o tableta NO NAME care are si micro usb si usb 2.0, dar care usb 2.0 e ocupat cu un mouse wireless pentru ca am touch-ul spart si nu pot umbla fara mouse.Acum intrebarea mea este daca pot sa iau un cablu sau ceva de genu adica sa bag un cablu care intra in acel micro usb si il face 2.0 in asa fel in cat sa pot conecta un modem de Vodafone care il am la calculator.pe scurt sa pot baga un modem prin cablu care face micro usb in usb 2.0. wireless nu imi permit pentru ca e prea scump rooteru asa era ieftin.Multumesc.

2 răspunsuri:
| BigAlex05 a răspuns:

Zi-mi numele tabletei si ce Android are ca daca nu stim nu am cum sa te ajut...

| Ady2098 a răspuns (pentru BigAlex05):

Synchro Digital(e din Franta) si android 4.0.2 parca oricum peste 4.0