| Constantin_Radu_1994 a întrebat:

am o intrebare pentru voi, mai ales pentru cei care au Samsung galaxy mini s5570. Cat va tine bateria la telefon? merita sa imi cumpara unul, sa mearga jocurile, unele de pe play store. Si de galaxy ace ( plus sau fara) ma intereseaza cat ar costa si daca si pe el in tine bateria. Spre exemplu al meu e unul mai vechi ma rog din 2009 sunt multumit de el ma tine 3-4-5 zile stand pe el cam aproximativ 2-3 ore depinde daca e scoala ca atunci stau si 4 ore. Ma intereseaza daca galaxy ace are 3g sau un telefon ma rog in fine sa aiba 3g. sa imi mearga al meu imi merge fara internet sa intru pe google si pe facebook dar totusi am wi fi si am si la scoala. si poate de aia. ma rog help cel mai bun raspuns ia funda sad

Răspuns Câştigător
| Suzii a răspuns:

Am Samsung galaxi mini s5570. E cumpărat la mâna a doua. Bateria... dacă mă joc, intru mult pe net... o zi. În sensul că în seara asta îl pun la încărcat apoi mâine seară o să trebuiască să îl pun din nou. Are versiune de android 2.3.7. Sunt mulțumită de el. Îl folosesc la facultate deoarece este wireless gratuit și când e vorba de un test/exercițiu și nu știu ceva imediat caut. Îmi merg aproximativ toate jocurile. Adică ce joc am vrut a mers (ex: angry birds, fruit ninja, go-go goat, ș.a.). Bineînțeles îț folosesc și cu net de la Orange și totul e bine. Ți-l recomand cu drag. L-am luat cu 300 de lei și merită toți baniiwinking. Sper să îți fie de folos răspunsul meu.