| AnnyJonathann a întrebat:

am o intrebare pot sta pe internet gratis de pe mobil eu am wifi si 3G insa eu vreau fara acestea sa stau fara sa platesc nimic. ajutati-ma va rog -fara sa spuneti ca nu se poate este urgent, va rog.Da funda.P.S.mobilul meu este : Samsung Galaxy Ace Le fleur Pur white.Va rog ajutati-ma mai repede, plizzzz.Dau funda numai ajutati-ma mai repede.

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Nu poti sta pe internet fara wifi si 3G.

Te poti conecta prin wifi la retele gratis si atunci nu mai platesti. Si wifi tot internet 3g foloseste, doar ca nu platesti.

Daca te conectezi la internet fara wifi, ci doar prin 3g apeland la serviciile de internet ale operatorului tau de telefonie, va trebui sa platesti.

Iti poti adauga la abonament sau la cartela, optiuni cu internet.

Pa.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU poţi fără să plăteşti, decât dacă găseşti o reţea wireless "gratuită" ( în zona ta )...

Închizi conexiunea 3G şi stai conectat wi-fi la o altă reţea ( de exemplu : de la vecini, un local/cafenea, etc. )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu poti! Consumi, platesti!

| Dei17MI a răspuns:

Conecteaza te la vvifi si stai moca