| Eduard_Parvu_1996 a întrebat:

Salut TPU,am o mare problemă mi-am cumpărat de curând o tableta Allview Viva C701, după aceea i-am cumpărat si un card, doar ca nu pot muta aplicațiile pe card, va rog încerc diferite idei dar fara succes...

Răspuns Câştigător
| sosostore a răspuns:

Nu la toate tabletele pot fi mutate aplicatiile pe card. La fel se intampla si la telefoane, aplicatiile pot fi instalate doar pe memoria tabletei/telefonului. Pe card poti tine doar melodii sau poze.