| poateEU a întrebat:

am o mica intrebare. detin un ipod touch generatia 5. Acum vine problema, cand il pun la incarcat, in timpul incarcarii ecranul ii merge, adica pot de ex sa ma joc pe el. dar dupa ce se incarca 100% inca merge, dar daca de ex il mai tin 40 min- o ora in priza cu bateria 100% ecranul "ïngheata" adica nu mai raspunde la atingere. Dupa ce il deconectez de la priza merge din noi impecabil, care ar putea fi problema sau asa este la toate?
multumesc anticipat, ofer funda.

1 răspuns:
| 1123456789 a răspuns:

Nu la toate e asa, la alte tipuri de telefoane nu se intampla asa.TU supraincarci bateria asta e problema. Sper ca te-am lamurit in privinta cu aceasta problema.