| Alin_Nicusor_Roman_2001 a întrebat:

Am o mică problemă am vrut să rootez telefonul meu (Allview A5 Easy) cu kingroot am android 5.1 și nu știu de ce nu merge, se încarcă rootarea și îmi dă o erroare, cum o rezolv sau dacă știți un program de genul lui.

2 răspunsuri:
| pattlebass a răspuns:

Ba merge, cel putin pe al meu. Am mai vazut pe net aceasta eroare, dar nu stiu cum sa o rezolv sad

| Sebaseba33 a răspuns:

Si eu folosesc această aplicație, daca iti da eroare inseamna ca nu poate să îți rooteze telefonul