| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu cardul meu de la telefon, am conectat telefonul la pc prin cablu de date sa copiez ceva... si sa bagat virusi pe card si acum cand intru pe card de pe telefon imi spune sa reformatez cardul si asa scrie si cand bag in alt telefon sau in pc... nu exista vreo modalitate sa intru pe card sa copiez ce am in el si dupa aceea sa dau formatare? Va rog ajutati ma dau FUNDA! happy

1 răspuns:
| TheBlackAng3l a răspuns:

Incearca sa faci asta la un laptop care are cititor de carduri,ultima varianta, altfel va trebuii sa il formatezi, asa am patit si eu, dar cand l-am bagat in laptop a mers sa copiez, apoi l-am formatat