| SpikeSpigel a întrebat:

am o problema cu telefonul meu... Overmax vertis you. Eh, de vreo 3-4 zile nu imi mai merge chiar bine touchscreen-ul, in partea de jos, unde se afla Apeluri, Agenda, Meniu, Mesaje si internet nu mai merge, ori merge si dupa cateva minutele nu mai merge. Faza este ca mai am si alte problema... uneori, prin coltul din dreapta jos incepe sa apese singur pe aplicatii, deschide mesajele si scrie urmatoarele caractere : SPACE, N,.

Ce pot sa ii fac?

1 răspuns:
| Pufosibila a răspuns:

Nu cred ca ar avea rost sa-l mai duci la reparat deoarece peste ceva timp iarasi va avea problema asta.