| Marius7222 a întrebat:

Am o problema cu telefonul ZTE Grand X In, l-am gasit incins(frigea foarte tare) si era inchis, l-am lasat asa sa se raaceasca, dupa aceea l-am bagat la incarcat, s-a aprins, aveam 29% baterie si in loc sa creasca, scadea. dupa aceea s-a inchis si nu l-am mai putut aprinde.ce sa fac? ce credeti ca s-a stricat? atunci cand il bag la incarcat se aprinde un beculet rosu, care normal trebuia sa fie verde atunci cand incarca.DAU FUNDA!

1 răspuns:
| JhonnyB92 a răspuns:

Lasa-l sa se incarce pana apare culoarea verde..normal rosu inseamna ca nu are baterie deloc