| alphaboss a întrebat:

am o problema cu un Motorola ex 119 deci cand l-am luat mergea fara cartela dar cand am bagat cartla in el s-a blocat si cand am scos cartela tot la fel il aprindeam intram in meniu si se bloca si se stingea daca stit voi ce are va rog sa imi spuneti dau fuda celui mai ajutator raspuns!

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

Mergi la Service, daca mai ai garantia ti-l repara sau inlocuiesc!

| alphaboss explică:

Pai l-am luat la schimb si se pare ca are softu dus dar oricum mersi