| Claudiu2895 a întrebat:

Ajutati-ma cat mai repede va rog.
Mi-am luat un Samsung Gt-B3310 si mergea totul cand am facut schimb si cand mi-am bagat cardul de 1 GB a inceput sa mearga greu. La urma am scos cardul si acum nu imi apar doua optiuni cand intru in meniu (organiser si fm radio). Daca stiti cum pot rezolva problema va rog sa imi spuneti si mie cat mai repede.

1 răspuns:
| denymar a răspuns:

Scuze,dar cred ca cel mai bine este sa mergi cat mai repede la un specialist! De exemplu, la magazinul de unde ti-ai luat telefonul!