| guritadulce7865 a întrebat:

Am incercat sa imi formatez cardul de memorie(microsd) din telefon dar nu a mers.Au reaparut din nou tot ce aveam pe card in telefon, iar de fiecare data cand fac cateva poze acestea dispar in cateva minute(ele sunt stocate pe card).Ma confrunt cu aceasta problema de ceva timp si nu reusesc sa inteleg de ce se intampla. Exista vreo solutie?

1 răspuns:
| Teo1236453 a răspuns:

Da...Am patit si eu ceva de genul asta.Sar putea sa fie de la telefon.Adica telefonul nu vede cardul.In cazul asta trebuie dus la reparat.