| Reus111 a întrebat:

Am o problema la Snapchat. Pozele nu sunt prea clare, parca sunt pixelate. Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu are nici o problemă snapchat-ul. Camera ta e de vină pentru calitatea pozelor.

| Georg13 a răspuns:

Rezolutia camerei este de vina. La Snap de abia de pe la 8 MP incepe sa se vada mai clar, din pacate.

| anonim1234556 a răspuns:

Depinde de calitatea camerei care focalizeaza imaginea, daca aceasta este de calitate, inseamna ca aplicatia are o problema. Incearca sa dezinstalezi snap-ul si sa il reinstalezi