| ValiYoo a întrebat:

Pentru inceput, am un Samsung Galaxy S3 I9300.
Problema mea este ca in momentul in care se descarca de tot telefonul si incerc sa il bag la incarcat la priza nu il incarca, nu apare nimic pe ecran si nici semnale LED, l-am lasat vreo 30 min asa si nimic.Dar daca il bag la incarcat prin cablul USB la PC imediat incepe sa se incarce, iar daca mai am totusi putina baterie la telefon inainte sa se descarce complet si il bag la priza il incarca fara nicio problema. Sper ca ati inteles ce am vrut sa zic si astept raspunsurile voastre!

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai ultima versiune de soft instalata pe el? Cu alt incarcator face tot asa?

| ValiYoo explică (pentru sltlp):

Da am ultima versiune de android 4.1.2 in curand va aparea si versiunea 4.3 fara buguri dar pana atunci mai am de asteptat.
Sincer nu am incercat cu alt incarcator dar s-ar putea ca de la el sa fie problema sa nu aiba putere sa-l deschida cand telefonul este descarcat complet.