| andrey745 a întrebat:

am optiunea aia cu 5 euro de la Orange si are facebook nelimitat cum se activeaza? daca intru imi ara ca nu este conecsiune la internet si nu merege va rog repede funda

Răspuns Câştigător
| FGirl a răspuns:

Pai...daca ai ales optiunea inseamna ca merge automat si faza cu facebook-ul nelimitat. Daca nu merge inseamna ca nu ai setat tu ceva. Cauta la setari->configuration->default config. settings (aici dai select si selectezi Personal config!).
Asa ar trebuie sa mearga. Sper ca te-am ajutat! happy
Craciun fericit! big grin

1 răspuns:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Pentru acces nelimitat pe yahoo si facebook trebuie sa te asiguri ca ai setat APN "net" iar navigarea sa fie realizata cu browser-ul nativ, dupa aceea poti accesa nelimitat destinatiile din Portalul Orange m.orange.ro si din acest portal sa accesezi link-urile catre acele destinatii nelimitate.

O zi buna,
Orange Helper