| anonim_4396 a întrebat:

am primit o cartela sim de la INDYGEN dar nu prea m-am prins care e faza cu minutele si valabilitatea. Am pe un an de zile minutele alea sau trebuie sa incarc in fiecare luna?

5 răspunsuri:
| petre059 a răspuns:

Cartela e activa 1 an, si minutele neconsumate se reporteaza, iar in lina 4, 7 si 13 mai primesti cate 50 de credite.

| ONXJoker a răspuns (pentru petre059):

Ba, deci, cate minute nationale am.
Minutele astea nationale se reincarca automat in fiecare luna?
Ce sunt cu creditele alea?

| petre059 a răspuns (pentru ONXJoker):

Alea 500 de min le ai tot anul la care se mai adauga inca 150 in lunile 4, 7, 13.Baga funda acum ca te-am lamuritlaughing

| ONXJoker a răspuns (pentru petre059):

Deci stai cata, am 500 de minute tot anul. Nu mai primesc nici un minut decat in luna a 4, 7, 13. Dar acolo zice ca pot alege intre net, minute sau sms. Care e faza? Si mai am 500 de indypoints, ce sunt alea?

| petre059 a răspuns (pentru ONXJoker):

Astea 500 sunt si minute si sms si internet depinde cum alegi sa le folosesti.ce draq mai man esti chiar asa greu de cap? vezi ca scrie si pe hartoagele cu care a venit cartela.