| adyiSAMP a întrebat:

am si eu o intrebare am un Iphone 5s si mia s-a rupt capatul care intra in telefon acel mini usb http://postimg.org/image/uglzggre1/ si ma intreb daca cumpar alt cablu o sa se strice telu, intreb asta pentru ca am avut tot un 5s inaintea lui cumparat second si dupa 3 zile s-a stricat sursa am fost cu el la reparat si cei de acolo a spus ca a fost incarcat cu alt cablu... sau fortat in fine ma intereseaza daca o sa aive probleme. Multumesc

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Cablurile nu sunt "stas", fiecare pentru un telefon, poti sa-ti iei altul fara probleme. Daca ai ghinion sa ti se intample ceva, nu e pentru ca ai cumparat alt cablu. Deci poti sa iei altul, dar vezi sa fie original.