| mortu1alex a întrebat:

de curand mi-am cumparat si eu acel telefon Samsung Galaxy Young (6310) si am umblat prin setari la mesaje, iar acum nu ma mai anunta cand primesc sms, decat vibreaza si nici la notificari sus in bara nu mai imi arata trebuie sa il deblochez sa imi arate si nu vreau sa il formatez din fabrica! Ma puteti ajuta cat de repede? Funda primului raspuns!

1 răspuns:
| danieldubstep1996 a răspuns:

Ar trebui sa ai dai un reset din fabrica chiar daca pierzi jocurile si aplicatiile si datele la jocuri dar macar iti zic sigur ca va merge mult mai bine si daca nici resetu nu va merge alt rom