| HardCore7750 a întrebat:

Salut, am un telefon Samsung Galaxy young gt-6310, si in ultima vreme nu mai suna alarma, am pus vreo 6 alarme si nici una suna sau vibreaza decat daca ii dau restart si cateodata nici nu mai arata ceasul calumea...
Care ar putea fi problema?
Dau funda.
O zi buna.

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Bun. Problema rezolvata. De ce folosesti gunoaie de alea de aplicatii?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai cumva vreo aplicatie tampita de genul ram cleaner, cache cleaner, ram optimizer, task killer sau alte balarii de acest gen?

| HardCore7750 explică (pentru sltlp):

Da.

| HardCore7750 explică (pentru sltlp):

Am doar Cleaner Master si Du Battery booster

| sltlp a răspuns (pentru HardCore7750):

Sincer, pentru mine asta suna cam asa: am piciorul stang rupt si cel drept fracturat, dar pot sa merg...

| sltlp a răspuns (pentru HardCore7750):

Bun. Problema rezolvata. De ce folosesti gunoaie de alea de aplicatii?

| stlucian a răspuns:

Asa ai resetat?

http://factory-reset.blogspot.ro/......reset.html

Warning! All data will be lost!

| HardCore7750 explică:

I-am dat reboot nu reset.