| stef112 a întrebat:

Salut tpu.Am si eu o intrebare.Deci vreau sa cumpar un telefon cu abonament.Am intrat pe eMAG si o sa urmeze sa comand.Dar am 3 nelamuriri.
1)Contractul cu Vodafone se va face online pe email sau impreuna cu, curierul?
2)Cand primesc colet telefonul este 160 de lei.Mai trebuie sa ii dau suplimentari pentru abonament?(Nu cred pentru ca telefonul are inclus pret la abonament, Dar nu sunt sigur.)
3)Daca comand in seara asta este posibilsa il primesc maine?(Stau in Ilfov la 2 km de intrare in Bucuresti)

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

1. Contractul il semnezi in fata curierului
2.Nu platesti nimic in plus fata de pretul din lista magazinului.
3. Daca comanzi acum, maine dimineata vei fi sunat pentru confirmare si tot ce-i posibil ca dupa amiaza sau cel tarziu poimaine dimineata sa-l primesti.