| DanielcestietotLmao a întrebat:

Salut TPU! Am si eu o intrebare despre un asa numit site "Power laptop", spuneti-mi va rog daca ati mai auzit de acest site si ce nota ii dati de la 1 la 10 pe partea de piese. Pentru ca eu comandasem cu aproape o saptamana un display cu rama pentru Samsung galaxy a50, el venise si dupa ce l-am montat, iar in data de 11 adica luni l-am scapat pe linoleum si ecranul s-a facut varza! Cel care raspunde cel mai bine si eapid, primeste funda.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vina e a ta Dani mamă așa că acceptă că site-ul n-are nimic cu mânuța ta tremurândă

| Simpatic a răspuns:

"Pentru ca eu comandasem cu aproape o saptamana un display cu rama pentru Samsung galaxy a50, el venise si dupa ce l-am montat, iar in data de 11 adica luni l-am scapat pe linoleum si ecranul s-a facut varza!"

Ce relevanta are cel care ti-a vandut displayul si ce nota ii dam noi, daca tu ai scapat telefonul jos si displayul s-a spart?
Nu aveai folie de protectie a ecranului se pare.

Nu infirma sau confirma asta daca displayul comandat de tine a fost sau nu "original", putea sa se intample si cu unul original si unul neoriginal, este vorba de forta impactului.

Daca ai dubii referitoare la un site atunci numai cumpara de la ei ci cumpara de la surse cu vechime in domeniu.