| k800gfcgffddsrhtds a întrebat:

Samsung Galaxy J3 2016:l-am scapat jos,la inceput,partea de sus se vedea,dar acum tot ecranul este negru,inseamna ca s-a spart display-ul,nu?
Daca schimb display-ul se pierd datele de pe telefon:imagini,video-uri,aplicatii, contacte, etc?

Răspuns Câştigător
| Începătorul988 a răspuns:

Funda?

4 răspunsuri:
| NicolaeMihai a răspuns:

Display-ul nu are nici o treaba cu asta, daca ti-ai schimba placa de baza, memoria, cardul sd astea iti pot influenta datele, dar displayul nu.

| k800gfcgffddsrhtds explică (pentru NicolaeMihai):

Mersi! Asa credeam si eu, dar am vrut sa fiu sigur inainte de a-l schimba