| StupiDog a întrebat:

...am si eu o intrebare in legatura cu MMS as vrea sa trimit o imagine cuiva care nu are internet sau cel putin nu stie sa il foloseasca sa intrei pe facebook sau alt program prin care as putea sa ii trimit o imagine...
Eu am o cartela de la Vodafone cu 6 euro...pot face cumva sa trimit imagine fara sa ma coste in +?

1 răspuns:
| steficelfrumossibun a răspuns:

Daca pe cartela ta nu sunt incluse MMS-uri atrunci nu poti trimite.Suna la *123# daca esti pe Vodafone, asteapta informatiile despre extraoptiune si vezi daca ai si MMS-uri. Daca ai, activeaza netul mai intai ca sa il trimiti. Sper ca ti-am fost de ajutor.