| Noname_6326 a întrebat:

Stiu ca de pe cartela Vodafone merge sa trimiti cadou unui prieten 24 h internet pe mobil.Merge sa trimiti si cuiva pe abonament? sau invers? sa imi trimita mie pe cartela cineva cu abonament? Si de cate ori pot sa trimit cuiva internet si apoi dupa cat timp pot sa mai trimit? plss help. fundita :X

Răspuns Câştigător
| ancutsa410 a răspuns:

Pe abonament nu se poate! daca vrei sa trimiti internet poti doar o singura data la 7 zile.de pe abonament pe cartela nu se poate!