| nalex3 a întrebat:

Am si eu o mica intrebare pentru cei cunoscatori. Detin un LG G3 si as vrea sa stiu o data sigura cand se face update la android 6.0, pe net am gasit ca o sa se faca la LG g3 si g4 din gama LG dar vreau sa stiu cand. Multumesc antipicat, dau funda!

Răspuns Câştigător
| E99 a răspuns:

Buna, update la 6.0 ( Marshmallow ) va avea loc intre 16-18.02.2016, iar in 15.02. 2016 v.a fi dat si un cod pentru aceasta.
In concluzie, din 16 decembrie, este posibila trecerea la Marshmallow.

Fund?