| Gheorghiulescu_Andrei_1999 a întrebat:

Am si eu o problema. Am un abonament la Orange de 18 euro si am facut cost suplimentar 10 euro in aceasta luna. Ce se intampla daca, pe langa cei 18 euro ( factura propriu-zisa ), mai dau doar 5 euro din costul suplimentar, si nu 10 cat este. Iar restul de 5 euro ar urma sa ii dau luna viitoare. Ce s-ar putea intampla? E vreo problema?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu daca Orange accepta plata esalonata, trebuie sa intrebi

| Jipa95 a răspuns:

Daca dai 5 euro nu 10, luna viitoare iti va veni facutura iarasi cu 5 euro in plus. Iar daca nu platesti nici atunci, iti vor anula abonamentul.

| express11 a răspuns:

Nu poti plati factura in rate.iti va intrerupe abonamentul, nu vei mai putea da telefon.