| AllexXtreme a întrebat:

am si eu o problema. Am un s6 edge plus si nu am cablul usb original ala fast charger, am numai incarcatorul fast charger dar nu si cablul, va rog sa imi da-ți un link cu usb fast charger cu 5 pini, va multumesc

Răspuns Câştigător
| crysty1222 a răspuns:

Poftim https://www.emag.ro/......DQ6QFHBBM/

1 răspuns:
| Issabelle6789 a răspuns:

Sunt multe pe piata asa cum iti doresti tu doar ca e o problema.Nu cred ca ar incarca vreunul rapid si asta pentru ca si eu am cumparat mai multe si spunea ca incarca rapid dar nu era asa.Doar cel original a mers la mine asa