| donarcostica a întrebat:

am un s6 edge si cand mai are 3-4% eu il bag la incarcat. Problema ar fi ca atunci cand il bag, bateria sare de la 3-4% la 15%. De ce? Este de la incarcatorul fast charger? Sa bag un incarcator de Samsung simplu? Stiu ca va incarca mai greu. Dar se va schimba in bine ceva? Vreau sa stiu care este problema. Astept raspunsuri, ofer funda. Stima.

3 răspunsuri:
| Otto19 a răspuns:

E normal, si mi e mi s-a intamplat dar nu mereu

| GoldenBoy17 a răspuns:

Daca bateria te tine destul de mult, inseamna ca asa e Incarcatorul, daca te tine putin si se încarcă exagerat de repede, inseamna ca bateria e pe moarte, exact cum e la mine

| Cybe3r a răspuns:

Este o eroare de soft.