| Kaze87 a întrebat:

Am si eu o problema cu Iphone-ul 4s al meu. Este vorba de Mesaje. In primul rand nu mi se incarca complet "bara" de trimitere a mesajului. In al doilea rand, dupa scurt timp mi se sterge conversatia. Ce pot sa fac? Dau funda

Răspuns Câştigător
| TrăieşteClipa a răspuns:

Poate este nevoie sa dezactivezi serviciul de iMessage.
Este un serviciu care permite trimiterea de mesaje intre utilizatorii de Iphone.

https://support.apple.com/ro-ro/HT203042

P.S.
Iphone 4s este un telefon fain.
Are acelasi soft ca fratii lui mai mari.
Ecran si camera mult mai calitative decat multe alte telefoane de pe piata, chiar noi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iati alt telefon.

Iphone-urile is de toata... cand vine vorba de lucruri din astea.

Nokia C1 01 este mai bun.