| nfs10 a întrebat:

Am si eu o problema cu telefonul. 5.1 lollipop android. de ex: dau sa instalez asphalt 8 din google play (magazin play). se descarca si la instalare imi da eroarea 504 ( "asphalt 8 airborne" nu se poate instala. cod eroare -504). am incercat toate metodele. cu clear data, cache. am resetat telefonul la setarile din fabrica. si tot asa imi da. tin sa precizez ca nu numai la asphalt 8 imi da aceasta eroare. va rog sa ma ajuta ti... Multumesc!

Răspuns Câştigător
| ioanoanea15 a răspuns:

Probabil nu este complatibil cu dispozitivul tau. Incearac sa descarci asphalt 8 apk de pe net si ar trebui sa iti mearga.