| eliza460 a întrebat:

am si eu o problema. Ieri mi-am resetat telefonul dupa ce lam aprins am vrut sa-mi fac contul de google am scris numele si prenumele si dupa im apare sami o adresa de gmail am scri'100" de nume si im apare tot nu indisponibil si ca nu sunt conect la retea dar eu sunt si im apare ca am semnal puternic iar la semnlu de wifi inainte era albastru acu e tot gri si nu e prea bine cum sal fac la loc.P.S

1 răspuns:
| BoboM a răspuns:

Incearca sa il resetezi din nou, poate la resetarea anterioara a avut o eroare. incearca cu mai multe tipuri de retea.