| Alex1784 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Ieri mi-am resetat telefonul, dupa ce s-a aprins, semnalul de la wifi era gri (de obicei era albastru)si nu functioneaza corect si nici nu ma lasa sa fac cont de google. Imi apare ca nu sunt conectat dar sunt si imi apare semnal puternic. Ce sa fac sa fie din nou albastru?

1 răspuns:
| blondincik a răspuns:

Stinge si aprinde din nou wi-fi... si din telefon si de la modem, mai incearca sa te conectezi cu un alt wi-fi si vezi daca este la fel