| GuessWho_8056 a întrebat:

Am root-at telefonul ( Huawei ascend y300-0100) cu plicatia UnlockRoot si nu imi mai mergea Google play, adica intram, si aveam semnal wireless full, si zicea nici o conexiune, l-am resetat si acum zice ca nu s-a putut conecta cand bag contul Gmail.

Solutii?

(am pierdut cutia in care era garantia)

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Instaleaza mobogenie

| GuessWho_8056 explică (pentru shannygelu):

Sa mori tu?!

| shannygelu a răspuns (pentru GuessWho_8056):

Cu mobogenie poti gasi programe daca nu iti merge google play, eventual instaleaza pa_gapps-modular-full corespunzator cu versiunea ta de android si iti instaleaza magazin play din nou