| TurcuVlad a întrebat:

Am si eu un Nokia lumia 820, telefonul merge perfect, dar dese ori dupa ce il blochez, cand sa il deblochez, nu merge touch si daca ii dau restart isi revine si merge normal. Stiti din ce cauza e? Daca nu il blochez touch merge 10/10

1 răspuns:
| alexalx9777 a răspuns:

Poate fi ori din cauza memoriei pline a telefonului indiferent că ai card de memorie sau nu, și din această cauză telefonul gândește mai greu și trebuie ceva timp ca să primească comanda touchscreen ului sau poate fi din cauza procesorului slăbit al telefonului.
Succes!