| Mark72 a întrebat:

Recent mi-am cumparat un Nokia Lumia 520, nu nou, la mana a 2-a. Telefonul arata bine, 9 din 10, dupa mine. Am o singura problema, mi se blocheaza touch-ul, si nu-si revine decat daca-i dau un restart. Cine-mi poate spune ce-ar putea insemna? Este grav? Dau funda, multumesc anticipat! big grin

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi cu el la un service.Nu degeaba l-a vandut cel de la care l-ai cumparat.Cunostea problema.Degeaba arata 9 din 10 daca functionarea este 1 din 10.

| Mark72 explică (pentru darrio2007):

Functioneaza bine, dar uite, iti dau un exemplu, cel mai des se blocheaza cand vorbesc la telefon mai mult de 1 ora... Si asta se intamlpa de multe ori pe zi... Persoana care l-a vandut si-a luat alt telefon. happy