| costin007 a întrebat:

am si eu un Samsung s8 cum activez si eu acel ochisor adica functia de mentinere a ecranului aprins cand te uiti la el? Stiti cand citesti ceva sa nu se inchida ecranu nu stiu exact cum se numeste functia, dar cum o activez?

3 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Cauta in setari. Cat de greu poate fi sa gasesti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se cheamă "smart stay" și îl găsești sub advanced features. Cel mai simplu cauți în setări "smart stay", că ai funcție de căutare în setări.

| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Pai trebuie sa cauti la setari - afisaj, acolo trebuie sa existe mai multe, adica sa mentina aprins telefonul 30 de minute, 10 minute, 5, 2, 20 secunde etc...