| g0odJoOb a întrebat:

Salut Tpu.Am si eu un telefon Samsung cu tauch,şi o problema, cand intru in youtube cu netul dat la cartela imi da o eroare:3gp.nu poate fi suportat.[pe wirles merge yt-ul].O solutie va rog

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am aceeasi "problema" si am tot Samsung cu touch. Cred ca asa sunt setate unele telefoane, mai ales cele de la Samsung.straight face

| 0x11111051 a răspuns:

Formatul videoului de pe youtube, nu este suportat. (.3gp)

Daca ai Samsung cu android, atunci poti sa iti descarci un alt player, si sa incerci cu el sa privesti

| zuzualina a răspuns:

Dacă Youtube-ul din browser nu merge, atunci îi lipseşte browserului ceva.
Dacă vorbeşti de aplicaţia Youtube, e o opţiune din setari pornită ( nu ştiu cum se cheamă exact happy )

| Ceriik a răspuns:

Incearca sa scoti cardul de memorie sa vezi daca o sa mearga asa.

| Cheess a răspuns:

Si eu am Samsung cu touch dar imi merge sa vad videoclipuri pe youtube. Poate nu mai ai internet si de aceea nu poti vedea.